Organizacja wesel w Szafranowym Dworze

Szukasz sali na wesele? Zgłoś się do nas,  o oprawę  Twojego przyjęcia zadbamy w każdym szczególe. Niebanalny wystrój, klimat miejsca, wyśmienite dania, najwyższa jakość obsługi stanowią gwarancję niezapomnianych chwil, które długo zapadną w pamięci Gości. Ponadto oferujemy możliwość organizacji ślubu w plenerze, na terenie naszego obiektu.

Każde przyjęcie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, tak aby zawsze niosło ze sobą niezapomniane wspomnienia.

Nasza pełna oferta weselna (link do oferty oraz menu weselne). Informację o cenie na dany rok można uzyskać dzwoniąc lub pisząc do nas.

Oferta naszego Domu weselnego

Miło nam przedstawić ofertę naszego Domu Weselnego, gdzie spełniamy marzenia o wymarzonym weselu. Nasza elegancka sala weselna o pojemności do 200 gości zapewni odpowiednią atmosferę i komfort podczas uroczystości. Nasz doświadczony zespół zadba o każdy szczegół, począwszy od dekoracji po wykwintne menu dostosowane do Państwa upodobań kulinarnych. Dodatkowo zapewniamy dużo atrakcji dla najmłodszych od placu zabaw po bawialnię. 

Nowoczesna sala weselna

Nowoczesna sala weselna powinna być przede wszystkim funkcjonalna i estetyczna. Powinna cechować się nowoczesnym designem, który zachwyca i przyciąga uwagę gości. Ważne, aby sala weselna była odpowiednio oświetlona, ponieważ światło wpływa na nastrój i atmosferę w sali. Dobrze zaprojektowane oświetlenie pozwoli na wydobycie najpiękniejszych cech wnętrza oraz nada nastrojowi odpowiedniego charakteru. Taką właśnie salę weselną oferuje Szafranowy Dwór.

180 gości weselnych

Noclegi dla pary młodej oraz gości

Szafranowy dwór oferuje noclegi w luksusowym apartamencie dla pary młodej oraz gości. Posiadamy 18 pokoi hotelowych 2 i 3 osobowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka oraz telewizor z płaskim ekranem. 

45 miejsc noclegowych

Galeria

Call Now Button