Impreza integracyjna - firmowa
w Szafranowym Dworze

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę imprezy integracyjnej w naszym pięknym hotelu.

Impreza integracyjna to doskonały sposób na zacieśnienie więzi i wzmacnianie relacji wśród pracowników oraz budowanie pozytywnej atmosfery w zespole. W naszym hotelu oferujemy kompleksowe rozwiązania, które zapewnią niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę.

Dla osób lubiących aktywność fizyczną polecamy pobliski basen oraz boiska sportowe.   Możemy również zorganizować wycieczki, podczas których nasi goście będą mieli okazję poznać okoliczne atrakcje turystyczne.

Nasza oferta gastronomiczna jest również godna uwagi. Nasz doświadczony zespół kucharzy przygotuje pyszne i różnorodne posiłki, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających gości. Możemy zorganizować zarówno uroczyste kolacje, jak i bufety, które umożliwią swobodne spędzanie czasu i rozmowy w miłej atmosferze.

Dodatkowo, nasz hotel oferuje także nowoczesne sale konferencyjne, które mogą być wykorzystane do organizacji prezentacji, szkoleń lub spotkań biznesowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty imprezy integracyjnej w naszym hotelu. Jesteśmy pewni, że zapewnimy Państwu niezapomniane doświadczenia i pozostawimy po sobie miłe wspomnienia.

Atrakcje w pobliżu

Basen

Gminny basen z licznymi atrakcjami w Centrum Sportowo-Rekreacyjne OLIMPIC

Kort tenisowy

Obok hotelu możliwość wynajmu kortu do tenisa oraz boiska w Centrum Sportowo-Rekreacyjne OLIMPIC

Zalew Strawczyn

Możliwość plażowania latem oraz uprawiania sportów wodnych

Atrakcje turystyczne

W pobliżu m.in. Dworek Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku, Jaskinia Raj, Zamek w Chęcinach

Galeria

Call Now Button